Валерій Кашпаров– доктор біологічних наук, професор, директор Українського науково-дослідного інституту сільськогосподарської радіології Національного університету біоресурсів і природокористування України, заслужений діяч науки і техніки України, Член Національної комісії з радіаційного захисту населення України.
Олена Паренюк – радіобіологиня, кандидатка біологічних наук, старший науковий співробітник Національного університету біоресурсів і природокористування України. Керівник українських та міжнародних наукових та навчальних проектів. Більше 8 років працює у зоні відчуження ЧАЕС. У 2014-2016 роках працювала у Інституті радіоактивності навколишнього середовища Університету Фукусіми, де вперше в світі провела дослідження бактеріального різноманіття всередині зруйнованого енергоблоку ЧАЕС.
Сергій Паскевич – кандидат біологічних наук, заступник директора з наукової роботи Інституту проблем безпеки атомних електростанцій НАН України. За його безпосередньої участі здійснено пілотний проект щодо демонтажу металевої ферми підсилення об’єкта «Укриття». На даний час займається науковим обґрунтуванням застосування сучасних програмних комплексів для робіт з виведення ядерно та радіаційно небезпечних об’єктів з експлуатації.
Тетяна Федонюк – доктор сільськогосподарських наук, професор, керівник навчально-наукового центру екології та охорони навколишнього середовища, експерт Комітетів при Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України з питань природно-заповідного фонду, екомережі і збереження біорізноманіття; зміни клімату та захисту озонового шару; екологічної оцінки та оцінки впливу на довкілля. Провідний фахівець у галузі досліджень біорізноманіття водних екосистем та ландшафтної екології.
Сергій Зібцев – доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри лісівництва НУБіП України, завідувач лабораторії лісової пірології, директор Регіонального Східноєвропейського Центру моніторингу пожеж. Призначений членом групи фахівців з лісових пожеж Європейської Економічної Комісії ООН та ФАО в якості представника від України. Нагороджений престижною нагородою ООН “GREEN STAR AWARD” за багаторічні дослідження, спрямовані на розробку принципів, підходів та методології побудови інтегрованої системи охорони лісів від пожеж та практичне застосування їх у кризових лісопожежних регіонах у першу чергу в зоні відчуження Чорнобильської АЕС.
Тарас Мельничук – заступник директора з наукової роботи та міжнародної співпраці Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника. Сфера інтересів – управління охороною біорізноманіття та природо-заповідного фонду, менеджмент природоохоронних проектів.
Олександр Орлов – кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник Державної установи «Інститут геохімії навколишнього середовища НААН», Лауреат Державної Премії в галузі науки і техніки, експерт Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України в області природо-заповідного фонду, провідний фахівець у галузі радіогеохімії, охорони біорізноманіття та природо-заповідного фонду
Денис Вишневський – завідувач наукового відділу Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника. Працює у зоні відчуження з 2000 року. Займався дослідженням процесів перерозподілу радіонуклідів у наземних та водних екосистемах, організацією наукових досліджень у зоні відчуження. Сфера наукових інтересів: зоологія, теріологія, радіобіологія, охорона біорізноманіття. Є учасником міжнародних проєктів SATREPS, Полісся – дика природа без кордонів.
Анастасія Зимароєва – кандидат біологічних наук, доцент кафедри експлуатації лісових ресурсів та деревоообробних технологій, провідний фахівець у галузі моделювання та прогнозуванння стану навколишнього середовища. Є членом Ради молодих вчених Міністерства освіти і науки та експертом секції 5 «Продовольча безпека, ресурсозберігаюче сільське та лісове господарство, дослідження морських, прибережних та внутрішніх вод, біоекономіка». Сфера наукових інтересів: просторова екологія, агроекологія, збереження біорізноманіття.
Олександр Борсук – завідувач лабораторії флори та фауни наукового відділу Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника. Кандидат сільськогосподарських наук. Автор більше 30 наукових праць. Працює у зоні відчуження з 2010 року. Сфера наукових інтересів: лісознавство, лісівництво, лісова пірологія, дослідження пожежної небезпеки лісів та постпірогенного відновлення територій пройдених пожежами. Є учасником міжнародних проєктів «Полісся – дика природа без кордонів» та ін.
Леонід Антонюк – ліквідатор аварії на ЧАЕС, голова Добровільної асоціації працівників органів внутрішніх справ, системи охорони здоров’я, освіти і науки та інших категорій громадян Житомирської області, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи «Дзвони Чорнобиля»