Проєкт Ради Європи «Молодь за демократію в Україні: Фаза ІІІ» у співпраці з Міністерством молоді та спорту України, ДУ «Всеукраїнський молодіжний центр» розпочали мапування освітніх практик закладів вищої освіти України у сфері молодіжної роботи, заснованої на підходах, освітніх ресурсах і стандартах Ради Європи.
Запрошуємо науково-педагогічних працівників і працівниць Поліського національного університету (викладачки та викладачі, гарантки і гаранти, а також розробниці та розробники освітніх програм, розробниці та розробники навчальних програм і програм практик, розробниці і розробники курсів підвищення кваліфікації при ЗВО, завідувачки і завідувачі випускових кафедр) представити досвід формальної освіти у сфері молодіжної роботи та підготовки фахівців до роботи з молоддю у Колекції освітніх практик закладів вищої освіти України у сфері молодіжної роботи, заснованої на підходах, освітніх ресурсах і стандартах Ради Європи.
Дослідження реалізується у рамках проєкту «Молодь за демократію в Україні: Фаза ІІІ» і передбачає аналіз стану підготовки фахівців у сфері молодіжної роботи, врахування стандартів, освітніх ресурсів та підходів Ради Європи.
Одним із результатів діяльності Проєкту стало те, що 22 березня 2023 року Національним агентством кваліфікацій був затверджений професійний стандарт за професією «Фахівець з питань молоді (молодіжний працівник)» та внесений до Реєстру 29 березня 2023 року.
Професійний стандарт розроблено робочою групою при Міністерстві молоді та спорту України у партнерстві з Програмою USAID DOBRE, проєктом Ради Європи «Молодь за демократію в Україні: Фаза II», Програмою розвитку ООН в Україні.
Щоб взяти участь, потрібно заповнити анкету до 6 листопада 2023 року за посиланням.
Детальніша інформація про дослідження за електронною поштою дослідниць проєкту: pavnad@ukr.net (Надія Павлик), абоnataly.dzuba@gmail.com (Наталія Дзюба) або за посиланням.
Пресслужба Поліського національного університету