Пілотний проєкт з навчання жінок прогресивним практикам ведення садівництва продовжує роботу
19 лютого продовжив свою роботу пілотний проєкт з навчання жінок прогресивним практикам ведення садівництва в рамках реалізації допомоги у відновленні аграрного сектора України, який проводиться спільно з Департаментом агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської обласної військової адміністрації за спонсорської підтримки Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA).
В рамках тематики п’ятого блоку, присвяченого технічному забезпеченню виробництва, виступив кандидат технічних наук Віктор БІЛЕЦЬКИЙ з темою «Особливості підбору та використання сільськогосподарської техніки для виробництва окремих видів продукції», окресливши сучасний стан машино-будівної галузі України та перспективи її розвитку. Жваву дискусію викликало питання доцільності використання спеціалізованої техніки для виробництва окремих видів продукції в малих фермерських господарствах.
Продовжив тематику технічного блоку кандидат сільськогосподарських наук Микола КРАВЧУК з темою: «Використання БПЛА для забезпечення виробництва сільськогосподарської продукції», обґрунтувавши переваги, особливості і напрямки застосування БПЛА в агросфері. Акцент було зроблено на можливостях дронів з мультиспектральною камерою та особливостях використання агродронів в умовах точного землеробства. Науковий консультант Віталій АНДРОЩУК звернув увагу на окремі аспекти приготування робочих розчинів бакових сумішей, а також продемонстрував дію адьювантів, що особливо актуально при ультрамалооб’ємних обприскуваннях агродронами.
Початком нового блоку «Організація обліку» була лекція кандидата економічних наук Романа САВЧЕНКА, в якій він розглянув порядок організації продажів на основі використання ПРРО та спеціалізоване бухгалтерське програмне забезпечення для автоматизованого ведення обліку та проведення фіскальних розрахунків.