У Львівській області протягом 26-27 жовтня проходила Ловецька бізнес-конференція «Ловецтво – перспективний напрям економічного розвитку непромислових територій та дієвий інструмент збереження, відновлення біорізноманіття», присвячена перспективам розвитку мисливської галузі в Україні. Захід відбувсвся на території Ферми-Ранчо ФГ «Дике-поле» у селі Почаєвичі Дрогобицького району.
Головна мета такої конференції – відродження мисливської галузі як якісно нової сфери екологічно-економічної діяльності в Україні. Організатори прагнули створити платформу для обговорення європейського досвіду зі збереження та відновлення біорізноманіття, формування сталого мисливства та розробки конкурентоздатної, природозберігаючої, економічно ефективної моделі ведення мисливського господарства.
Програма конференції охопила кілька ключових блоків обговорення:
Особливістю конференції стала участь міжнародних експертів – спікерів з Чехії, Австрії, Данії, Іспанії та Швеції, які поділилися досвідом своїх країн у розвитку мисливської галузі, а також представників Міжнародної ради з полювання та охорони дичини (CIC) та Польського мисливського союзу (PZŁ).
Практична складова конференції відбулася в мисливському господарстві «Тустань» з демонстрацією найвищого гірського вольєру в східній Європи.
Таким чином захід об’єднав фахівців галузі, представників бізнесу, науковців та природоохоронців для обміну досвідом та розробки стратегій розвитку мисливства в Україні з урахуванням екологічних та економічних аспектів. Ловецька бізнес-конференція стала важливим кроком у напрямку модернізації мисливської галузі України та її адаптації до сучасних екологічних та економічних вимог.
Завітала на Ловецьку бізнес-конференцію делегація Поліського національного університету у складі декана факультету лісового господарства та екології Анатолія Вишневського, викладачів кафедри кафедра лісівництва, лісових культур та таксації лісу – Олександри Климчук та Володимира Власюка. Зокрема, в одному із блоків обговорення свою доповідь представив Анатолій Вишневський, який розповів учасникам про становлення та розвиток освітньої програми «Мисливське господарство» в Поліському національному університеті.
Нагадаємо, що наприкінці липня цього року на базі факультету лісового господарства та екології проходила науково-практична конференція «Ловецька освіта та наука», яку Поліський національний університет організував спільно з Громадською спілкою «Українська Ловецька Рада».
Пресслужба Поліського національного університету