Викладачі кафедри економічної теорії, інтелектуальної власності та публічного управління разом зі студентами та аспірантами Поліського національного університету 22 березня взяли участь у круглому столі «Пілотний проєкт реалізації Стратегії Брониківської територіальної громади на 2025-2027 роки на прикладі Несолонського старостинського округу», де обговорювались актуальні питання розвитку громад.
Окрім тематичного обговорення, учасники круглого столу приєдналися до акції висадження парку Миру в Урочищі Максимівка Брониківської сільської ради, де було висаджено 67 саджанців ведмежого горіха.
Викладачі Поліського національного університету, члени громадської організації «Народний рух захисту Землі», громадської організації «GEN Ukraine», члени Брониківської громади, представники місцевої влади, освіти і школярі долучились до благородної справи закладення парку пам’яті про тих, хто пішов у вічність, захищаючи рідну землю.
Варто зазначити, що парк створено на місці ліквідованого сміттєзвалища, де викладачами груп забезпечення ОПП спеціальностей «Туризм і рекреація», «Підприємництво та торгівля», «Лісове господарство» Поліського національного університету було проведено експертизу і запропоновано схему відновлення ділянки.
Спільно з учнями Несолонського ліцею, студенти факультету лісового господарства та екології, факультету економіки та менеджменту Поліського національного університету разом із місцевими мешканцями та громадськими організаціями ліквідували смітник.
Також викладачі кафедри економіки, підприємництва та туризм й студенти спеціальності «Туризм» є активними учасниками ініціатив громади, зокрема у питаннях розробки екологічної стежки, організації та проведення екологічних акцій, співпраці з екологічними та природоохоронними організаціями на території громади, що знайшло своє відображення у Стратегії Брониківської територіальної громади.
У співпраці із місцевими активістами проводяться краєзнавчі пошукові роботи щодо історії та географії рідного краю від часів Трипілля. Територія зберегла пам’ятки ще Ведичного періоду, що наразі є археологічними пам’ятниками, а вздовж річок Тня та Тенька зустрічаються зруйновані будівлі XVI ст.
Пресслужба Поліського національного університету