У Поліському національному університеті 1 листопада відбулася стартова зустріч у рамках проєкту Еразмус+ Модуль Жан Моне «Досвід ЄС у зеленому сільському господарстві для відновлення та трансформації України у післявоєнний період».
Модератор зустрічі – керівник проєкту, д. с.-г. н., професор, проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Поліського національного університету Людмила Романчук презентувала ключові цілі та завдання проєкту, а також членів команди – Діну Лісогурську (координатора), Світлану Фурман, Тетяну Тимощук, Тетяну Швець.
Захід був проведений у гібридному форматі, до якого долучилося понад сто учасників – здобувачі освіти, представники академічної спільноти, аграрного бізнесу, органів державної влади та місцевого самоврядування, громадськість.
В обговорені взяли участь начальник управління екології та природних ресурсів Житомирської військової адміністрації Олександр Кондратюк, проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку Поліського університету Іван Мартинчук, керівник Науково-навчального центру забезпечення якості освіти Поліського національного університету Наталія Степаненко, науковий співробітник відділу токсикологічних і біологічних досліджень Української лабораторії якості та безпеки сільськогосподарської продукції НУБІП України Петро Вишнівський, завідувач кафедри нормальної та патологічної фізіології імені С.В. Стояновського Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького Ірина Ковальчук, здобувач вищої освіти Поліського національного університету Сергій Шульга, керівник Федерації органічного руху України, Андрій Коняшин, професор кафедри лісівництва, лісових культур та таксації лісу Олена Житова, завідувач кафедри здоров’я фітоценозів і трофології Михайло Ключевич, завідувач кафедри Миколаївського національного аграрного університету Валентина Гамаюнова та ін.
Нагадаємо, що проєкт Еразмус+ Модуль Жан Моне «Досвід ЄС у зеленому сільському господарстві для відновлення та трансформації України у післявоєнний період» реалізовуватимуть протягом 2023–2026 років. Його мета – поглиблення та систематизація знань про принципи впровадження Європейської зеленої угоди в аграрному секторі України, їх поширення серед цільових груп користувачів з метою формування у них усвідомлення європейських стандартів та цінностей сталого розвитку в контексті інтеграції України в ЄС.
Пресслужба Поліського національного університету