Noosphere Engineering School – це
Ми заохочуємо та всебічно підтримуємо проєктну діяльність студентів, тому що віримо, що саме в ній вони набувають важливих навичок командної роботи, креативного мислення, ефективного планування часу задля втілення задуманих ідей у життя.Для інноваційних студентських проєктів ми безкоштовно надаємо:
Noosphere Engineering School це:
Ми надаємо:
Пріоритетні напрямки інженерії
Наші проєкти
FreeLine – система для indoor-навігації у закладах вищої освіти, що функціонує на основі Bluetooth маяків. Завданнями проекту FreeLine є усунення проблем пошуку аудиторій, викладачів та об’єктів інфраструктури, а також систематизація інформації, якої потребують студенти, викладачі та відвідувачі навчального закладу.
Додаток FreeLine складається з двох модулів. Функціонал навігаційного (основного) модуля передбачає:
1) побудову актуального та швидкого маршруту від вашого місця знаходження до потрібної точки;
2) надання історичної довідки про будівлю (AR-технологія);
3) створення інформаційних стендів за спеціалізацією кафедр (AR-технологія);
4) формування карти з внутрішньою інфраструктурою навчального закладу;
5) надсилання повідомлень про новини (за бажанням користувача);
6) надання інформацї про поточні івенти з побудовою маршруту до місця їх проведення з вказівкою особливостей кожної локації
Функціями додаткового модуля є інформування про розклад занять з прив’язкою до студента, викладача, дисципліни, аудиторії; пошук вільних аудиторій; надання інформації про консультації викладачів із побудовою маршрутів всередині будівлі.
Homer – Стіл для людей вадами зору з вбудованим повноформатним тактильним дисплеєм Брайля. Основна ціль проекту – підвищити рівень грамотності людей з вадами зору та зробити інформацію для них більш доступною.
Включає ПЗ для:
Методичний блок для навчання враховує особливі потреби людей з вадами зору та вимоги до організації їх освітнього процесу. Реалізується на базі платформи Raspberry Pi 4, підтримує файли різних типів (txt, doc, docx, html, md, pdf, fb2). Виводить аудіо через вихід для навушників. Шрифт Брайля виводиться на спеціальний дисплей, що працює з використанням системи електромагнітів.
“SmashCan” – розумний бак для сміття, призначений для полегшення процесу його сортування, формування екологічно дружнього іміджу користувача та підвищення рівня його екологічної свідомості. Крім цього, сміттєвий бак SmashCan забезпечує економію часу, усуває неприємний запах та вирішує проблему нераціонального використання простору. Застосування автоматичного пресу дає можливість суттєво збільшити ємність сміттєвого баку та заощадити до 90 % витрат на придбання сміттєвих пакетів.
Для зручного керування і моніторингу за рівнем та швидкістю наповнення сміттєвого баку розроблено мобільний додаток. Додатковим функціоналом додатку є накопичувальна система бонусів, яка підвищуватиме екологічну свідомість дорослих користувачів та формуватиме екологічно дружній тип мислення у дітей.
“SpaceSphere” – сферичний екран, на який можна проектувати поверхні планет сонячної системи і космічних тіл. Куля може відображати додаткову інформацію в реальному часі (погода, рух транспорту, зміни на планеті – танення льодовиків, освіту материків і їх рух тощо).
Інтерактивний куля передбачає надання користувачам значних обсягів інформації про планетах і астрономічних об’єктах в легкій для сприйняття мультимедійній формі. Допомагає сформувати інтерес до теми космосу і отримати нові знання про планети, сузір’я, зірки тощо. Технічно це відбувається за допомогою проектора, який через спеціальну лінзу передає зображення на акриловий куля.
CustomWorld – Інтерактивна пісочниця доповненої реальності, створена для розваг, освіти та реабілітації. За допомогою спеціального програмного забезпечення та камери глибинного зору створюється кольорова карта висот яка накладається проектором на поверхню кінетичного піску. Користувач може взаємодіяти та змінювати ландшафти різних планет та космічних тіл і взаємодіяти з фізичними явищами та об’єктами на них. Також інтерактивна пісочниця сприяє соціалізації, реабілітації, розвитку дрібної моторики та когнітивному розвитку дітей та дорослих. Інтерактивна пісочниця може використовуватись у навчальних закладах, розважальних та торгових центрах, реабілітаційних центрах, зоопарках та експозонах.
Наразі створено 2 інтерактивні пісочниці, які представлені у Планетарії м.Дніпро та Поліському національний університеті (м.Житомир)