Освітній процес з реалізації ОП «Туризм» передбачає підготовку здобувачів за денною та заочною формами навчання. Інформація щодо змісту освітніх програм ( навчальні плани, робочі програми, силабуси та експлікації обов’язкових і вибіркових освітніх компонент, графіки освітнього процесу) розміщено на сайті університету: https://polissiauniver.edu.ua/. Стейкхолдери завжди приймають участь у процесі розроблення ОПП.
Рекомендації щодо удосконалення ОП “Туризму” за результатами акредитаційної експертизи освітньої програми:
Практична підготовка здобувачів вищої освіти ОП «Туризм» передбачає проходження таких практик: виробнича та переддипломна, нп екотуризм, нп вступ до фаху. У контексті реалізації індивідуальної освітньої траєкторії здобувачі мають можливість самостійно обирати місце проходження переддипломної практики (за умови її відповідності програмі) або для вибору використовувати каталог баз практики, з якими кафедра має укладені договори:
Бази практик
Обов’язкові компоненти 242″Туризм і рекреація”:
Вибіркові компоненти 242″Туризм і рекреація”:
За період провадження освітньої діяльності на бакалаврському рівні освітня програма ОП «Туризм» розроблена у відповідності «Стандарту вищої освіти України першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, галузі знань 24 Сфера обслуговування спеціальності Туризм і рекреація». ОП «Туризм» постійно модернізуються та оновлюються, згідно сучасним тенденціям в галузі туризму із залученням стейкхолдерів на розширених засіданнях кафедри.
Підготовка фахівців зі спеціальності 051 «Економіка»
здійснюється за першим (бакалаврським), другим (магістерським) та третім (доктор філософії) освітніми ступенями. Навчання здійснюється відповідно до Положення про внутрішню систему забезпечення якості вищої освіти у Поліському національному університеті за денною та заочною формами. Досягненню програмних результатів сприяють навчальні заняття (лекції, практичні, консультації), самостійна робота, практична підготовка та контрольні заходи.
Під час проведення лекційних занять використовуються словесні методи навчання та здійснюється безпосередній контакт викладача зі студентами. Практичні заняття націлені на закріплення теоретичних знань та набуття практичних навичок за допомогою таких інтерактивних методів, як «мозковий штурм», дискусія із запрошеними компетентними фахівцями, майстер-класи, метод аналізу і діагностики проблемної ситуації, ділові ігри, імітаційні вправи, моделювання, «дерево рішень», публічний виступ та аналіз помилок.
Практична підготовка студентів здійснюється відповідно до Положення про організацію та проведення практики здобувачів вищої освіти на провідних підприємствах, які є базою практики здобувачів вищої освіти спеціальності 051 «Економіка»:
Самостійна робота відводиться для власних наукових спостережень та тематичних досліджень. Виявлення набутих навичок на завершальному етапі фахової підготовки здійснюється за допомогою кваліфікаційного іспиту (кваліфікаційної роботи).
Бази практик здобувачів вищої освіти за спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»:
Робочі програми за ОПП”Туризм” 2023
Бакалаврат
Спеціальність 051 «Економіка»:
Магістратура
Спеціальність 051 «Економіка»:
Аспірантура
Спеціальність 051 «Економіка»:
Екон_Викл.практ. (док.фiл.)_2021