Громадське обговорення проєктів освітніх програм, інформація про випускників та співпрацю з ними як стейкхолдерами.
При складанні освітньої програми (ОП) магістерського та бакалаврського рівнів в інтересах здобувачів вищої освіти провадяться зустрічі зі здобувачами та випускниками де враховуються найголовніші побажання: щоб набуті ними компетентності в процесі навчання забезпечили їм конкурентоспроможність на ринку праці, їх професійне зростання та самореалізацію. Для цього в навчальному плані освітньої програми передбачена вибіркова компонента, яка є основою для формування індивідуальної навчальної траєкторії здобувачів ОП «Публічне управління та адміністрування». В ОП враховуються пропозиції здобувачів щодо підсилення регіонального аспекту в дисциплінах для детального вивчення територіальних особливостей країни, аналізу рівня розвитку регіонів, а також її багатофункціональності та міждисциплінарності, відбувається на основі тісного співробітництва з роботодавцями різних сфер та рівнів публічного управління.
Випускники за ОП (магістерської рівня) працюють в органах публічної влади де вимагається рівень В2 володіння іноземною мовою. В ОП врахована позиція випускників щодо зміни дисципліни «Ділова іноземна мова» на «Фахова іноземна мова (рівень В2)».
Здобувачі мають необмежені можливості долучатись до формування та обговорення загальних та професійних програмних компетенцій, розробки програм, визначення переліку вибіркових дисциплін, баз виробничих та переддипломних практик, форм організації навчального процесу, що лягає в основу індивідуального навчального плану та визначає ефективність результатів навчання.
Залучення академічних інститутів з метою посилення інноваційності ОП та вибудови індивідуальної навчальної траєкторії забезпечується через проведення міжнародних, всеукраїнських конференцій та ряду круглих столів. Це значно розширює вибіркову компоненту програми, урізноманітнює наукові дослідження та сприяє інноваціям в процесі навчання.
Комунікація із роботодавцями
Роботодавці мають досить чітке уявлення про ті компетенції, які важливі для успішної роботи, і досить чітко відслідковують такі уміння та навички при відборі молодих фахівців. Роботодавці залучені до освітніх заходів, практичних тренінгів, круглих столів, конференцій, виїзних засідань кафедри в опорних територіальних громадах при розробці, обговоренні та реалізації основних завдань ОП. Тому ОП сформована так, щоб забезпечити випускника знаннями: не відірваними від практики та підготовленими до роботи в реальному сектору управління. В ОП враховано рекомендації роботодавців: вивчення дієвих важелів боротьби з корупцією та підвищення престижу публічної служби; поглиблення мовної та культурної підготовки фахівців; розширення та поглиблення вивчення національної безпеки за її видами, узагальнення та розвиток практичних аспектів публічного управління в контексті сталого розвитку України, її регіонів, бізнес-структур, освіти, громад, врахування зміни поглядів й підходів до концепції публічної влади в Україні.
Закордонне стажування
Викладачі та здобувачі кафедри активно приймають участь в міжнародних проектах, що теж впливає на розвиток ОП. Спільні дослідження та співпраця здійснювалась: з КНУ імені Тараса Шевченка, НДІ інтелектуальної власності Національної академії правових наук України, Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича, ННЦ «Інститут аграрної економіки» НААН, Національним університетом біоресурсів і природокористування України.
Серед світової академічної спільноти в спільних дослідженнях, міжнародних конференціях, круглих столах та співробітництві в напряму розвитку ОП приймають участь університети Литви, а саме Клайпедський університет та Університет імені Александраса Стульгинскиса, Ясський університет імені Александру Йона Кузи (Румунія), Асоціація «EUROPE GRANDE» (Іспанія), Громадська школа дієвих практик ЄС «CISEP» (Україна-Німеччина), Норвежський Інститут Яна-Урбана Сандала.
Здобувачі беруть участь в курсі проекту Європейського Союзу Еразмус+ Жан Моне.
Можливості працевлаштування для студентів
Під час формулювання цілей та програмних результатів навчання ОП враховуються інтереси Глибочицької ОТГ, Головного управління Національної поліції в Житомирській обл., Оліївської сільської ради, Житомирської районної ради, Коростенської районної ради, Коростенської міської ради, з якими укладено угоди про співпрацю, а також Голубівської сільської ради Житомирської області, Департаменту культури, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації, Головного управління Національної поліції в Житомирській області, Ружинської районної рада Житомирської області. В межах ОП відбувається організація і проведення переддипломної практики та підготовка випускних робіт здобувачів та проведення спільних наукових заходів (круглих столів, конференцій).
Анкета для здобувачів вищої освіти
Анкета для викладацького складу щодо якості освітньої програми